دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

 « ارسال پستی رایگان برای خرید بالای 600 تومان + کوپن تخفیف 110 هزارتومانی (snapppayبابت خرید بالای 1 میلیون »

توجه توجه کلیه زیورآلات با 5 درصد تخفیف فقط هفته اول مهرماه

انگشتر الیزابت زنانه
انگشتر الیزابت زنانه
انگشتر الیزابت زنانه
انگشتر الیزابت زنانه
انگشتر الیزابت زنانه
انگشتر الیزابت زنانه

انگشتر الیزابت زنانه

  • موجودی: موجود
  • کد کالا: Ring-30073
مشخصات عمومی
نام کالاانگشتر الیزابت زنانه
کد کالاRing-30073
مناسب برایبانوان
مورد استفادهدائم، روزمره
جزئیات انگشتر
جنس انگشتربرنج
تنوع رنگطلایی
تنوع سایزفری سایز
قابل سایزمی باشد
عرض انگشترقطر 2 سانتی متر، مرواریدها 9 در 8 میلی متر
وزن انگشتر7.08 گرم
نگینمروارید مصنوعی
سایر مشخصات
آبکاری طلادارد
رنگ ثابتبله
ضد حساسیتبله
جعبهدارای جعبه مقوایی

محصولی که در تصویر مشاهده می شود انگشتر زنانه با آویزهای مروارید می باشد. انگشتر به خاطر حکاحکی زیبا روی آن با عنوان انگشتر الیزابت معروف است. این مدل انگشتر مناسب خانم ها می باشد. این محصول برای استفاده به صورت دائم و روزمره مناسب می باشد.

جواهرات دوران الیزابت

در دنیای جواهرات همیشه برای بازگشت به گذشته و احیای دوباره جواهرات بهانه وجود دارد. به عنوان مثال یکی از انواع بزرگداشت ها از نوع جواهرات، نمایشگاه موزه « ون کلیف اند آرپلز » لندن است. در این نمایشگاه می توان جواهرات منحصر به‌ فرد و سفارش‌ داده شده یا توسط ملکه الیزابت اول و دیگر جواهرات مطرح و مد دوران حکومت او را مشاهده کرد. جواهرات رنسانس انگلیسی یا همان دوران ملکه الیزابت به این راحتی در بازار دیده نمی شود و جواهرات اصلی و گران قیمت این دوره معمولا در خانه های حراج و در دست دلالان و مجموعه داران جواهرات یافت می‌شود. جواهرات مشهور به رنسانس انگلیسی کمی پس از رنسانس ایتالیایی خلق شده اما سبک طراحی آنها بسیار به هم شباهت دارد و بسیار بر جواهرات اروپایی تاثیر گذاشته است. این دوره زمانی است که هنر به طور کلی در انگلستان رونق گرفته است. سلطنت ملکه الیزابت اول (۱۵۵۸-۱۶۰۳) به عصر طلایی تاریخ انگلستان شهره است. در این دوران دستاوردهای بزرگی در شعر، موسیقی ادبیات روی داده است. این محصول نیز بر گرفته از جواهرات موسوم به الیزابت می باشد.

وزن و ابعاد انگشتر الیزابت

این محصول فری سایز با وزن 7.08 گرم می باشد. قسمت فوقانی انگشتر مشابه سکه با حک چهره الیزابت می باشد که به قطر 2 سانتی متر با آویزهای مروارید با ابعاد 9 در 8 میلی متر می باشد.

جنس و رنگ انگشتر الیزابت

جنس انگشتر برنج با کیفیت بالا و آب کاری بسیار قوی می باشد. رنگ بدنه انگشتر طلایی کاملا مشابه طلا می باشد. مرواریدهای مصنوعی می باشند.

 

انگشتر زنانه الیزابت

انگشتر الیزابت طلایی

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب