دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

راهنمای بازگشت و یا تعویض کالا در زیورآنلاین

 

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

    آرامش خاطر مشتریان عزیز از خرید خود از مهم ترین اولویت های فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین می باشد. در همین راستا ما تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا اطلاعات دقیق، تصویر با رنگ و جزئیات واقعی از محصولات در سایت قرار دهیم که مشتریان گرامی بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا زیورآنلاین ضمانت 7 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که محاسبه این بازه به این صورت است.
7 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط
    پس در صورتی قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.

 

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می تواند داشته باشد؟

تنها در صورت عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی یا وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده

 

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

    مشتریان عزیز در صورتی که قصد بازگشت و یا تعویض کالایی را دارید پس از دریافت با مشاورین ما در زیورآنلاین تماس حاصل نمایید.
توجه: زمان در نظر گرفته شده برای تعویض کالا 7 روز (حتی روزهای تعطیل) است.
پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.
در نظر داشته باشید فاکتور ثبت شده شما یک بار قابلیت تعویض دارد، لذا دقت کافی در هنگام خرید تعویضی تان داشته باشید.
در نظر داشته باشید در صورت عدم تطابق محصول سفارش داده شده با اطلاعات سایت و یا نقص و ایراد کالا تا 24 ساعت بعد از تحویل می بایست از طریق بله، واتساپ (09127244079) یا تلگرام (@est7) اطلاع رسانی گردد.

 

کالای خود را به چه آدرسی ارسال کنیم؟

آدرس: همان آدرسی که در انتهای صفحه موجود می باشد.

 

کدام کالاها قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند؟
تمامی محصولات موجود در سایت زیورآنلاین پس از مشاوره و صحبت با کارشناسان ما، قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند. به جز مواردی که از نظر رعایت مسائل بهداشتی و حقوق شخصی مشتریان محترم قابلیت بازگشت و یا تعویض را ندارند.

 

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

- در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود (همان گونه که دریافت کرده اید) و جعبه خود زیورآنلاین قرار داده اید.
- در تمامی کالاها اتیکت کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.
- ایراد ظاهری در کالا به وجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.

توجه: کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین برسد و در صورت تایید کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.

 

بعد از ارسال کالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

- بعد از دریافت کالا توسط زیورآنلاین کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت کالای ارسالی را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط لازم بخش کنترل کیفی پس از بررسی محصول در اولین فرصت با مشتری تماس گرفته و جهت تعویض و یا عودت وجه راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.
- در صورتی که مشتریان محترم قصد تعویض کالا را داشته باشند، مبلغ خرید به ارزش روز کالا برایشان در نظر گرفته می شود تا سفارش جدید خود را انجام دهند، هزینه ارسال سفارش جدید به عهده مشتری می باشد.
- در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت زیورآنلاین، ظرف 72 ساعت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال اولیه از مبلغ کل کسر خواهد شد).
- به هیچ عنوان امکان رزرو محصول در پروسه تعویض وجود ندارد.
- روال تعویض در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد اما هیچ تعهدی در مقابل انجام یک روزه یا دو روزه تعویضی ها انجام نمی پذیرد.
- پس از مجوز خرید مجدد برای مشتری، امکان لغو آن و دریافت وجه برای مشتری وجود نخواهد داشت.
- در صورت تعویض کالا، هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری خواهد بود.

 

توجه: در صورتی که کالای بازگشت داده شده در سفارشی باشد که در آن سفارش هدیه، کوپن تخفیف و ... به مشتری تعلق گرفته باشد مبلغ تخفیف از مبلغ کل کسر گردیده و مابقی مبلغ استرداد می گردد.