دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

روش های ارسال مرسولات در زیورآنلاین

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین تمام تلاش و سعی خود را می کند تا با ارسال کالای سفارشی شما در بسته بندی مناسب و شیک و در کم ترین زمان ممکن رضایت شما را جلب کند.

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت اسنپ تلاش در ارسال دقیق کالاهای شما با بالاترین سطح امنیت و سریع ترین زمان ممکن با شرایطی که در ادامه بیان می شود دارد.

    علاوه بر تخفیف ها و ارسال های رایگان دوره ای که برای تمام محصولات اعمال می شود، سفارشاتی که هزینه کل فاکتور آنها بالای هشت صد هزار تومان باشد مشمول ارسال  پستی رایگان به سراسر ایران می شوند.

 

متدهای ارسال در زیورآنلاین

    زیورآنلاین برای جلب رضایت مشتریان متدهای مختلفی را برای ارسال مرسولات در نظر گرفته است که می توانید بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید.

 

ارسال با پست پیشتاز

    پست پیشتاز یکی از امکانات پست جمهوری اسلامی ایران است که امکان ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر را فراهم کرده است. مدت زمان رسیدن بسته های ارسال شده با پست پیشتاز بین 2 تا نهایتا 7 روز کاری است که برای شهرهایی بزرگ مانند تهران زمان ارسال به صورت معمول 1 تا 4 روز کاری طول می کشد که یک متد پرطرف دار میان کاربران و مشتریان است. هزینه ارسال این نوع در زیورآنلاین به صورت تقریبی 32 هزارتومان در نظر گرفته شده است.

 

ارسال با پست ویژه

    پست ویژه یکی دیگر از خدمات پست جمهوری اسلامی ایران است و با توجه به اینکه ترافیک خریدهای اینترنتی زیاد شده است معمولا برای تهران از 1 روز تا 3 روز و برای شهرهای دیگر معولا 1 تا 4 روز طول می کشد. هزینه ارسال آن به صورت تقریبی 48 هزار تومان است.

 

ارسال با پیک در تهران

    پیک و اسنپ موتوری یکی از شرکت های فعال در زمینه رساندن مرسولات است که می تواند کالاهای شما را در کم ترین زمان ممکن به دست شما برساند. این مورد به دلیل سرعت بالای خود در رساندن مرسولات به دست مشتریان و کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. با این روش ابتدا با هماهنگی بین طرفین (مشتریان گرامی و زیورآنلاین) سفارش تحویل پیک می شود و معمولا تا کمتر از یک ساعت به دست مشتریان عزیزمان می رسد. لازم به ذکر است هزینه ارسال توسط پیک به عهده مشتری می باشد. لازم به ذکر هست برای ارسال ساعت به صورت پیک بایذ تا ساعت 10 ضبح ثبت گردد در غیز این حالت ارسال به فردا موکول می شود. ارسال ساعت به صورت پیک فقط روزهای غیر تعطیل صورت می پذیرد.

 

در صورت داشتن هر مشکل یا سوالی درباره ارسال و متدهای ارسال می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا متد های ذکر شده در آن صفحه با ما در تماس باشید.