دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

روش های ارسال مرسولات

روش های ارسال مرسولات در زیورآنلاین

 

 

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین تمام تلاش و سعی خود را می کند تا با ارسال کالای سفارشی شما در بسته بندی مناسب و شیک و در کم ترین زمان ممکن رضایت شما را جلب کند.

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت تیپاکس و باربری های بین شهری تلاش در ارسال دقیق کالاهای شما با بالاترین سطح امنیت و سریع ترین زمان ممکن با شرایطی که در ادامه بیان می شود دارد.

    علاوه بر تخفیف ها و ارسال های رایگان دوره ای که برای تمام محصولات اعمال می شود، سفارشاتی که هزینه کل فاکتور آنها بالای 300 هزار تومان باشد مشمول ارسال رایگان به سراسر ایران می شوند.

 

متد های ارسال

    زیورآنلاین برای جلب رضایت مشتریان متدهای مختلفی را برای ارسال مرسولات در نظر گرفته است که می توانید بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید.

 

ارسال با پست پیشتاز

    پست پیشتاز یکی دیگر از امکانات پست جمهوری اسلامی ایران است که امکان ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر را فراهم کرده است. مدت زمان رسیدن بسته های ارسال شده با پست پیشتاز بین ۱ تا نهایتا 4 روز کاری است که برای شهرهایی بزرگ مانند تهران زمان ارسال به صورت معمول 1 تا 3 روز کاری طول می کشد که یک متد پرطرف دار میان کاربران و مشتریان است.

 

ارسال با پست ویژه

    پست ویژه یکی دیگر از خدمات پست جمهوری اسلامی ایران است که در کمتر از 24 ساعت مرسوله را به مقصد می رساند. این روش قبلا برای همه شهر های ایران فعال بود ولی متاسفانه امروزه فقط برای مشتریان عزیز تهران میسر است و هزینه ارسال آن به صورت تقریبی 35 هزار تومان است. برای ارسال به وسیله پست ویژه پس از ثبت سفارش حتما با شماره تلفن 09148969369 تماس حاصل فرمایید. این روش ارسال هم شامل پرداخت درب منزل نمیشود.

 

ارسال با پست سفارشی

    پست سفارشی یکی از امکانات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است که امکان ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر را میسر می کند. مدت زمان رسیدن بسته های پستی با توجه به مکان سکونت شما بین ۲ تا ۵ روز متفاوت خواهد بود. این متد ارسال کم ترین هزینه ارسال را در میان متدهای ارسال کالا دارد. اگر حساسیت زیادی بر روی زمان رسیدن کالا ندارید این متد مناسب ترین حالت برای شما خواهد بود.

 

ارسال با تیپاکس

    تیپاکس یکی از شرکت های فعال در زمینه پستی است که می تواند کالاهای شما را در کم ترین زمان ممکن به دست شما برساند. شرکت تیپاکس به دلیل سرعت بالای خود در رساندن مرسولات به دست مشتریان و کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. تیپاکس معمولا در ۱ تا نهایتا 4 روزکاری بسته های مشتریان را به دست شان می رساند. امکان پرداخت درب منزل و پس از دریافت کالا در متد ارسال با تیپاکس فعلا امکان پذیر نیست.

در صورت داشتن هر مشکل یا سوالی درباره ارسال و متدهای ارسال می توانید از طریق فرم تماس با ما یا متد های ذکر شده در آن صفحه با ما در تماس باشید.

 

پرداخت آنلاین

    سفارشاتی که به صورت پرداخت آنلاین تسویه می شوند با سرعت بیش تری به دست مشتریان عزیز می رسد و این سرعت عمل می تواند یک تا دو روز زودتر از موعد باشد و همین طور هزینه ارسال پرداخت آنلاین 15 هزار تومان کم تر از پرداخت درب منزل است.