دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

روش های ارسال مرسولات در زیورآنلاین

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین تمام تلاش و سعی خود را می کند تا با ارسال کالای سفارشی شما در بسته بندی مناسب و شیک و در کم ترین زمان ممکن رضایت شما را جلب کند.

فروشگاه اینترنتی زیورآنلاین با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت تیپاکس و باربری های بین شهری تلاش در ارسال دقیق کالاهای شما با بالاترین سطح امنیت و سریع ترین زمان ممکن با شرایطی که در ادامه بیان می شود دارد.

    علاوه بر تخفیف ها و ارسال های رایگان دوره ای که برای تمام محصولات اعمال می شود، سفارشاتی که هزینه کل فاکتور آنها بالای 300 هزار تومان باشد مشمول ارسال رایگان به سراسر ایران می شوند.

متدهای ارسال در زیورآنلاین

    زیورآنلاین برای جلب رضایت مشتریان متدهای مختلفی را برای ارسال مرسولات در نظر گرفته است که می توانید بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید.

ارسال با پست پیشتاز

    پست پیشتاز یکی از امکانات پست جمهوری اسلامی ایران است که امکان ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر را فراهم کرده است. مدت زمان رسیدن بسته های ارسال شده با پست پیشتاز بین ۱ تا نهایتا 4 روز کاری است که برای شهرهایی بزرگ مانند تهران زمان ارسال به صورت معمول 1 تا 3 روز کاری طول می کشد که یک متد پرطرف دار میان کاربران و مشتریان است. هزینه ارسال این نوع در زیورآنلاین به صورت تقریبی 20 هزارتومان در نظر گرفته شده است.

ارسال با پست ویژه

    پست ویژه یکی دیگر از خدمات پست جمهوری اسلامی ایران است که در کمتر از 24 ساعت مرسوله را به مقصد می رساند. هزینه ارسال آن به صورت تقریبی 35 هزار تومان است.

ارسال با تیپاکس

    تیپاکس یکی از شرکت های فعال در زمینه پستی است که می تواند کالاهای شما را در کم ترین زمان ممکن به دست شما برساند. شرکت تیپاکس به دلیل سرعت بالای خود در رساندن مرسولات به دست مشتریان و کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. تیپاکس معمولا در ۱ تا نهایتا 4 روزکاری بسته های مشتریان را به دست شان می رساند. در این نوع ارسال هزینه پستی به عهده مشتریان گرامی می باشد.

در صورت داشتن هر مشکل یا سوالی درباره ارسال و متدهای ارسال می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا متد های ذکر شده در آن صفحه با ما در تماس باشید.

پرداخت آنلاین

    سفارشاتی که به صورت پرداخت آنلاین تسویه می شوند با سرعت بیش تری به دست مشتریان عزیز می رسد و این سرعت عمل می تواند یک تا دو روز زودتر از موعد باشد.