دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

انواع انگشترهای زنانه و مردانه

نمايش 1 تا 30 از 190 (7 صفحه)

    اکسسوری ها و زیورآلات همیشه به عنوان امضای آخر استایل می باشند. در بین اکسسوری ها، زیورآلات تکمیل کننده و هماهنگ کننده اجزای مختلف استایل در کنار هم محسوب می شود. انگشترها در میان زیورآلات، جز چشم گیرترین ها هستند. برخی افراد بدون دلیل خاصی، فقط جهت زیبایی از انگشتر استفاده می کنند اما برای برخی دیگر، انگشتر بیانیه ای هستند جهت نمایش نوع تفکر و عقیده شان. بعضی از انگشترها در انگشتان دست نشان گر معانی خاصی هستند؛ از حرفه و شغل شما گرفته تا وضعیت تأهل، اعتقادات و مذهب، گرایشات فکری، شخصیتی و سنت های بومی شما. بنابراین انگشتی که انگشتر را در آن قرار می دهید می تواند چیزهای زیادی درباره شما بیان کند. بهتر است قبل از استفاده از انگشتر و فکر به اینکه آن‌ها را چطور انتخاب کنید، معنای شخصیتی آن را در نظر داشته باشید.

    انگشتان دست به دلیل فعالیت زیاد، نیاز به راحتی دارند. انگشتر نباید باعث آسیب یا جلوگیری از حرکت راحت دست باشد. بنابراین انگشترهایی را  باید انتخاب کرد که انگشتان به راحتی توانایی حرکت را داشته باشند. انگشتر برای استفاده روزمره با تیپ اسپرت باید ساده تر و اسپرت تر انتخاب شود. فلز پلاتین بهترین انتخاب برای روزمره است زیرا بادوام بوده و خراشیدگی کم تری در آن پدیدار می شود. بهترین زمان برای خرید انگشتر پایان روز و زمانی است که دستان شما گرم تر هستند اگر سایز انگشت شما بین دو سایز انگشتر بود سایز بزرگ را انتخاب کنید. 

لازم به ذکر است برای اندازه گیره انگشت و انگشتر مناسب برای آن می توانید از مقاله ما در زیورآنلاین با عنوان « چگونه سایز انگشتر خود را بدانیم؟ » را مطالعه نمایید.