دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
تخفیف ویژه -25 %
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516
سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516

سرویس مدل گل رز طلایی مارکیز 10516

  • موجودی: موجود
  • کد کالا: HSJ-10516
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مشخصات عمومی
نام کالاسرویس مدل گل رز طلایی مارکیز
کد کالاHSJ-10516
مناسب برایبانوان
اقلام پکپلاک، زنجیر، دستبند، گوشواره
جزئیات پلاک
جنس پلاکاستیل
فرم پلاکگل رز نگین دار
رنگ پلاکطلایی
ابعاد پلاک3 در 3 سانتی متر
طول پلاک3.5 سانتی متر
وزن پلاکپلاک و زنجیر حدود 15 گرم
نگیناتمی
جزئیات زنجیر/ گردنبند
مدل زنجیرایتالیایی
جنس زنجیر/ گردنبنداستیل
رنگ زنجیر/ گردنبندطلایی
طول زنجیر/ گردنبندحدود 46 سانتی متر
تعداد ردیف زنجیرچندلاین
نوع قفل گردنبندقفل و حلقه ساده (طوطی)
جزئیات دستبند
مدل دستبندگل رز با زنجیر دیپلمات چندلاین
جنس دستبنداستیل
رنگ دستبندطلایی
نوع قفل دستبندقفل و حلقه ساده (طوطی)
طول دستبند18 تا 22 سانتی متر قابل تنظیم
وزن دستبندحدود 20 گرم
جزئیات گوشواره
جنس گوشوارهاستیل
نوع گوشوارهآویز کوچک، گل گوش درشت
شکل گوشوارهگل رز
ابعاد گوشواره2 در 2 سانتی متر
وزن هر جفتحدود 16 گرم
رنگ گوشوارهطلایی
قفل گوشوارهمیخی
سایر مشخصات
آبکاری طلادارد
رنگ ثابتبله
ضد حساسیتبله
جعبهدارای جعبه مقوایی

محصولی که در تصویر مشاهده می کنید سرویس در مدل گل محصول برند مارکیز (Markis) می باشد. شکل این پلاک های سرویس به شکل گل رز طراحی شده است. این محصول شامل پلاک، زنجیر، دستبند و گوشواره می باشد. این محصول رنگ ثابت و ضد حساسیت می باشد. این سرویس دارای آب کاری طلا می باشد. این محصول را به صورت روزمره می توان استفاده کرد. مدل زنجیر استفاده شده برای این محصول زنجیر طرح ایتالیایی می باشد. دستبند طبق شکل به صورت چندین لاین و مدل زنجیر دیپلمات می باشد که به پلاک زیبای گل رز متصل شده است.

جنس و رنگ سرویس مدل گل رز

این محصول از جنس استیل با آبکاری می باشد. سرویس در رنگ طلایی می باشد. روی محصول در برخی قسمت نگین های اتمی براق استفاده شده است. پلاک های این محصول براق و مات کار شده است. روی محصول نیز حرف M که بیانگر برند Markis می باشد حک شده است که نشان از اصالت محصول دارد.

وزن و ابعاد سرویس مدل گل رز

وزن پلاک و رنجیز حدود 15 گرم، وزن گوشواره ها حدود 16 گرم و وزن دستبند حدود 20 گرم می باشند. طول گردنبند 46 سانتی متر، طول دستبند 18 تا 22 سانتی متر قابل تنظیم و طول گوشواره ها 2 سانتی متر و عرض آن 2 سانتی متر و میخی می باشند. ابعاد پلاک گل رز گردنبند 3 در 3 سانتی متر و طول کل پلاک نیز حدود 3.5 سانتی متر می باشد. پلاک دستبند نیز 3 در 3 سانتی متر ابعاد دارد.

نحوه نگهداری از این محصول

بدلیجات از جنس استیل یا برنج یا تیتانیوم مانند دیگر فلزات گران بها مثل طلا و نقره از دوام خیلی بالایی برخوردار نیستند و باید در نگهداری و استفاده از آن ها نکاتی را رعایت کنید تا عمر آن برای مدت طولانی تری افزایش یابد. چند مورد مهم از این موارد به شرح زیر است:
در ابتدا باید بدلیجات را در مکان مناسب نگهداری کنیم. پیشنهادی که داریم این است که بدلیجات و دیگر زیورآلات را جدا از هم و همین طور جدا از دیگر زیورآلات طلا و نقره نگهداری شوند. برای مثال اگر گردنبند دارید حتما آن را آویزان کنید. به صورت کلی توصیه می‌شود که بدلیجات با یکدیگر در تماس طولانی قرار نگیرند چون ممکن است با یکدیگر واکنش نشان داده و در نتیجه کیفیت و رنگ خود را از دست بدهند.

یکی دیگر از نکات مهمی که می تواند نقش کلیدی در طول عمر و ثابت ماندن رنگ و کیفیت بدلیجات داشته باشد این است که پس از هر بار استفاده، آن‌ها را تمیز نموده و در محل مناسب جهت نگهداری قرار دهیم. پس از اینکه هر بار از زیور آلات استفاده می‌کنیم، ممکن است مقداری از کرم دست، آب، عرق و یا هر ماده دیگری بر روی بدلیجات مانده باشد که به مرور زمان باعث کدر شدن بدلیجات می‌گردد. ضمنا اگر بعضی از این مواد بر روی بدلیجات باقی بماند ممکن است باعث اکسیده شدن زیورآلات شود و به کیفیت آن آسیب وارد نماید. توصیه این است که هر زمان قصد دارید از بدلیجات خود استفاده نمائید، قبل از آن از کرم، ادکلن و یا هر ماده شیمیایی دیگر استفاده نموده و پس از اینکه مواد مورد نظر از پوست شما پاک شد، اقدام به استفاده از زیور آلات بدلی خود بکنید. اگر هم زمانی بدلیجات شما به ماده ای شیمیایی آغشته شد سریعا آن را پاک نموده و سپس خشک کنید. پس از اینکه زیورالات شما خشک شد نیز همان طور که پیشتر گفته شد آن را در مکانی خشک و بدون رطوبت و به دور از فلزات دیگر نگهداری کنید.

سرویس زنانه گل رز

نیم ست زنانه گل رز

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب