دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

بلاگ RSS Feed

۱۹ سپتامبر گردنبند ماری دولاین
لیلا 0 1051
علت پرطرف دار بودن طرح ماری در زیورآلاتنماد مار یکی از پرطرف دارترین سمبل هایی است که در طراحی زیورآلات کاربرد داشته و به باورها و موضوعات متفاوتی ا..
۱۱ اوت راهنمای خرید دستبند زنانه
لیلا 0 862
اکثر ما از جواهرات برای افزایش جذابیت خود استفاده می کنیم. در این میان دستبندها نوع مهمی از زیورآلات مورد نیاز ما هستند که افراد در سنین مختلف ممکن اس..
۲۷ ژوئیهٔ گردنبند سواروسکی
لیلا 0 758
همه ما می‌دانیم که در دنیای جواهرات، سواروسکی حرف اول را می‌زند. تنها نگاه به یک گردنبند سواروسکی به شما نشان می‌دهد که چرا محصولات این برند نظر سخت‌گ..
۱۶ ژوئن آشنایی با نماد دریم کچر
مرتضی 0 2342
نماد دریم کچر از بومیان آمریکا سرچشمه گرفته است و معمولا بالای تخت آویزان می شود. قبیله اوجیبوه و لاکوتا در ابتدا از این نماد استفاده می کردند و داستا..
۳۱ مارس برند YSX چیست
مرتضی 0 8565
استفاده از بدلیجات از ایام قدیم بین زنان رواج داشت؛ در دوران باستان زن ها از بدلیجات برای خوش شانسی و محافظت از خودشان در برابر ارواح خبیث استفاده می ..
۲۱ ژانویهٔ تاریخچه ساعت دنیل ولینگتون
مرتضی 0 838
دنیل ولینگتون (Daniel wellington) نسبت به سایر برندهای ساعت مچی تاریخچه متفاوت و جالبی دارد. بنیان گزار این برند، آقای فیلیپ تیساندر در سفری که به انگ..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت سوم)
زیورآنلاین 0 786
دوره معاصر    دوره پهلوي مصادف با سرآغاز زندگي مدرن و آشنايي با هنر غرب بود. در اين زمان، جنبش هاي هنري ايجاد شده، تمرکز هنري کشور را به سمت و سوي د..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت دوم)
زیورآنلاین 0 733
دوره زند و قاجار    دوره زند، دوره اوج استفاده از اشياي لاکي در هنر ايران بود و زماني بود که فرم هاي هنري تازه آزموده ايراني از دوره صفوي در اين زما..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت اول)
زیورآنلاین 0 1245
    جعبه هاي جواهر در کنار جواهر و زيورآلات بخش مهمي از اشياي صنعت جواهر را تشکيل مي دهند که بنا بر شرايط زماني، به طرق مختلف طراحي و توليد شده و در ط..
۱۴ ژوئیهٔ برند لویی ویتون
زیورآنلاین 1 915
    لویی ویتون، (فرانسوی: Louis Vuitton) که به اختصار ال وی نیز خوانده می شود، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که در سال ۱۸۵۴ توسط طراح فرانسوی ..
۱۴ ژوئیهٔ خطوط کوفی در طراحی جواهرات
زیورآنلاین 0 1641
     طراحی و ساخت جواهرات در ایران هنری است که توانایی و درک زیبایی بسیار می خواهد، به خصوص طراحی جوهرات که جایگاه والاتی نسبت به ساخت آن دارد. امرو..
۱۴ ژوئیهٔ جواهرات کارتیه
زیورآنلاین 0 550
     امروزه نه فقط گروه عظیمی از خانم ها، بلکه میلیون ها نفر از آقایان نیز، نام کارتیه را شنیده اند و با شهرت جهانی جواهرات آن آشنا هستند. در این مق..
نمايش 1 تا 12 از 269 (23 صفحه)