دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بلاگ RSS Feed

۲۱ ژانویهٔ تاریخچه ساعت دنیل ولینگتون
مرتضی 0 55
دنیل ولینگتون (Daniel wellington) نسبت به سایر برندهای ساعت مچی تاریخچه متفاوت و جالبی دارد. بنیان گزار این برند، آقای فیلیپ تیساندر در سفری که به انگ..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت سوم)
زیورآنلاین 0 203
 دوره معاصر    دوره پهلوي مصادف با سرآغاز زندگي مدرن و آشنايي با هنر غرب بود. در اين زمان، جنبش هاي هنري ايجاد شده، تمرکز هنري کشور را به سمت و سو..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت دوم)
زیورآنلاین 0 170
 دوره زند و قاجار    دوره زند، دوره اوج استفاده از اشياي لاکي در هنر ايران بود و زماني بود که فرم هاي هنري تازه آزموده ايراني از دوره صفوي در اين ..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت اول)
زیورآنلاین 0 339
     جعبه هاي جواهر در کنار جواهر و زيورآلات بخش مهمي از اشياي صنعت جواهر را تشکيل مي دهند که بنا بر شرايط زماني، به طرق مختلف طراحي و توليد شده و د..
۱۴ ژوئیهٔ برند لویی ویتون
زیورآنلاین 1 271
     لویی ویتون، (فرانسوی: Louis Vuitton) که به اختصار ال وی نیز خوانده می شود، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که در سال ۱۸۵۴ توسط طراح فرانس..
۱۴ ژوئیهٔ خطوط کوفی در طراحی جواهرات
زیورآنلاین 0 477
     طراحی و ساخت جواهرات در ایران هنری است که توانایی و درک زیبایی بسیار می خواهد، به خصوص طراحی جوهرات که جایگاه والاتی نسبت به ساخت آن دارد. امرو..
۱۴ ژوئیهٔ جواهرات کارتیه
زیورآنلاین 0 60
     امروزه نه فقط گروه عظیمی از خانم ها، بلکه میلیون ها نفر از آقایان نیز، نام کارتیه را شنیده اند و با شهرت جهانی جواهرات آن آشنا هستند. در این مق..
۱۴ ژوئیهٔ هنراسلامی جواهرات
زیورآنلاین 0 192
 زشت شمردن به کاربردن زینت آلات گران بها و پرتجمل از سوی مراجع اسلامی تأثیر اندکی در محدود کردن ثروتمندان در استفاده از طلا، نقره و سنگ های قیمتی در..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه برند دیور
زیورآنلاین 0 139
     برند دیور (Dior) یعنی لوکس گرایی، دیور یعنی طراحی لباس های زنانه فوق العاده خاص. نام برند دیور برگرفته از نام موسس آن، کریستین دیور می باشد. کر..
۱۴ ژوئیهٔ زیورآلات؛ زیبایی و تمدن ایرانند (بخش دوم)
زیورآنلاین 0 101
 روند تداوم هنر جواهرسازي و استفاده از زيورآلات پس از دوره صفويان به چه شکل بوده است؟    در جواهر و زيورآلات نيز مانند ساير حوزه هاي هنر در دوره ق..
۱۴ ژوئیهٔ زیورآلات؛ زیبایی و تمدن ایرانند (بخش اول)
زیورآنلاین 0 102
     هنر جواهرسازي و ساخت زيورآلات در ايران شاهد به روز نبوغ و استعدادها پرشماري در طول تاريخ بوده است. آن چه که از مرور و بررسي آثار ارزشمند برجا م..
۱۴ ژوئیهٔ سنگ مصنوعی
زیورآنلاین 0 81
     سنگ مصنوعی، امروزه در بسیاری از زیورآلات از سنگ و گوهرهای مصنوعی استفاده می نمایند که اغلب نیز وارداتی می باشند لذا در این مقاله از زیورآنلاین ..
نمايش 1 تا 12 از 264 (22 صفحه)