بهترین آرایش بر اساس طالع ماه اردیبهشت

    نوبتی هم که باشد، نوبت به خانم‌های زیباروی اردیبهشتی رسیده است. زیبایی آسمانی آن‌ها به هم راه نکاتی که طالع ماه شان مشخص کرده است، یک پروفایل طالع بینی آرایشی خاصی را برای ایشان به وجود آورده است. آرایش این ماه نسخه‌ای خاص از آرایش سنتی با تفاوت‌هایی جزئی نسبت به ماه بهمن (که رژ لب بولد و آرایشی دراماتیک بود) می‌باشد. در ادامه با آرایشی زیبا برای متولدین اردیبهشتی که الهام گرفته از ستاره‌های طالع ماه شان است، آشنا خواهید شد.

    ملکه‌های اردیبهشتی تمایل دارند که یک رهبر و لیدر را حمایت کنند، البته این حمایت ایشان در جهت علایق شخصی‌شان است، از او توقع نداشته باشید که کار را دقیقا به صورتی که به او گفته شده است، انجام دهد. او در راستای برنامه پیش می‌رود، اما فقط زمانی این اتفاق می افتد که به او آزادی لازم برای به اشتراک گذاشتن نقشش داده شود. او به شدت پرتلاش، سخت‌کوش و مصمم است. علامت و صفت اصلی او « صبر » می‌باشد، بر اساس این ویژگی طالع ماه، هیچ مشکلی در استفاده از مژه مصنوعی، سایه چشم اسموکی و خط چشم گربه‌ای ندارد!

 

آرایش خاص اردیبهشت ماه را به روش زیر داشته باشید:

سایه چشم اسموکی ملایم + خط چشم گربه‌ای محو + مژه مصنوعی + رژ لب تمشکی

 

آماده‌سازی: پوستی بی‌نقص

    برای داشتن پوستی درخشان و بدون نقص از فرمولی که تا به حال بارها در زیبامون دات کام دیده‌اید استفاده کنید: پاکسازی صورت + مرطوب کننده مناسب + فونداسیون (کرم پودر) مناسب از نظر رنگ و نوع + کانسیلر، کانتورینگ و هایلایت زدن.رژگونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد و حالتی طبیعی به پوستتان بدهد.

 

خط چشم گربه ای و سایه چشم اسموکی

    از یک خط چشم مشکی استفاده کنید و یک خط چشم گربه‌ای که اندکی ضخیم‌تر باشد را بکشید. قبل از این‌که خط چشم خشک شود، از یک براش سایه چشم کوچک و محکم استفاده کنید و اندکی سایه مشکی به آن اضافه کنید تا حالتی اسموکی بگیرد.

 

رژ لب بولد تمشکی

    می‌توانید از ترکیب دو یا سه رنگ برای داشتن رژ لب منحصر به فرد عمل کنید. ترفند مهم این است که رژ لبی که دوست دارید را بزنید، سپس با یک دستمال کاغذی که بین دو لب فشار می‌دهید، اضافی آن‌را بگیرید. سپس سک رژ لب دیگر که هماهنگی با این رنگ فعلی دارد را با انگشتتان کم کم روی لب با ضربات آرامی بزنید تا حالتی طبیعی و زیبا بگیرد.

 

مژه مصنوعی جذاب

    نقطه قوت این استایل، مژه مصنوعی آن است! یک جفت مژه مصنوعی عالی بخرید، به اندازه‌ی چشمانتان از آن جدا کنید و با چسب به پلک بچسبانید. بعد از خشک شدن چسب، با ریمل مورد علاقه خودتان مژه‌ها را با مژه مصنوعی ترکیب کنید تا حالتی طبیعی داشته باشد.

 

هایلایت زدن

    با یک براش بادبزنی، کمی هایلایت را به بالای استخوان گونه، استخوان زیر ابرو، گوشه‌های بینی، بالای لب و روی قوس بینی بزنید. این‌کار به استایل شما حالتی خاص و درخشان می‌دهد.