در این مقاله از زیورآلاین نکته هایی درباره مد بیان می کنیم تا بتوانید سبک شخصی خود را پیدا کنید و متناسب به نظر برسید. شما بعد از روز کاری، لباس سفید نمی پوشید، چون شنیده اید که این یک ایده بدی است. مثل یک ضرب المثل قدیمی « بعد از یک روز سخت لباس سفید نپوشید » این گونه نظریه ها واقعا نمی تواند به شما کمک کند، چون مد مناسب بر این اساس ها نیست.

    انواع مد واقعی از نوع برش پارچه ها روی بدن مشخص می شود. از سویی دیگر شما گاهی چیزهایی در تلویزیون و مجله ها می بینید و فکر می کنید که آن ها به شما می آیند. همه گروه هایی که با یک دیگر کار می کنند تا یک مد را ایجاد کنند، یک روش را نمی بینند.

    در واقع بدون هیچ نیرنگی بدترین پوشش های زنانه را می توان طوری درست کرد که خوب به نظر برسند. نکته هایی که در باره مد در این جا آمده، جدا از گرایش ها مطمئنا می توانید سبک شخصی خود را پیدا کنید و بزرگ به نظر برسید.

    یک پوشش درست باید به رنگ صورت شما نزدیک باشد. رنگ چشم یکی از زیبایی های طبیعی است که انتخاب رنگ ها باید بر اساس این خصوصیات طبیعی است. به عبارت دیگر رنگ ها توانایی شستشو دادن بیرون شما را دارند. برای مثال مردمی که رنگ پریده و کم رنگ هستند نباید از لباس های سفید که به رنگ صورت شان نزدیک است استفاده کنند. با دقت روی رنگ هایی که شما را جذاب می کند فکر کنید و بعد آن ها را بپوشید.

    تک رنگ ها می تواند لاغر کننده باشد. تک رنگ ها می تواند بر اساس محیط اطراف، در یک گروه و یا در یک خانواده انتخاب شود. رنگ های تیره رنگ هایی هستند که بدن را لاغرتر نشان می دهد. اگر شما نمی خواهید همیشه یک رنگ خاص را بپوشید، به ترکیب رنگ های تیره فکر کنید. همیشه تلاش کنید تا تعداد رنگ هایی که از آن ها استفاده می کنید، محدود باشد. طرح ها و رنگ های پر زرق و برق نمی توانند آن مدی باشند که شما را لاغر نشان دهند.

    اگر شما سینه های بزرگ داشته باشید، تاپ های تیره شما را متناسب نشان می دهند و می توانید لباس های پایین تنه خود را روشن انتخاب کنید. پارچه های لطیف هر کسی را می تواند خوب جلوه دهد. پارچه های روان یکی از بهترین انواع مد است. بافت پارچه های روان به صورتی است که شما را جذاب تر از پارچه های سفت شما را نشان می دهد.

    یک سوتین می تواند به بزرگی بالاتنه شما کمک کند. یک سینه بند خوش قواره می تواند گران قیمت باشد، اما اگر شما بتوانید آن را خریداری کنید از احساس خوبی که در بدنتان دارید لذت می برید و شگفت زده خواهید شد.

    بافت های چسبان. لباس هایی که با الیاف مصنوعی بافته می شوند شاید هوس انگیز باشد. این گونه لباس ها بیشتر برای مهمانی ها است و برای استفاده ی روزمره ایده خوبی نمی تواند باشد. در ضمن این گونه لباس ها برای هر کسی مناسب نیستند.

    انتخاب لبه پیراهن و لباس. پیراهن هایی با لبه های کوتاه یک مد رایج نیست. اگر شما در مورد قدتان مطمئن نیستید از پوشیدن لباس هایی با لبه های کوتاه خودداری کنید. لباس های لبه کوتاه بدن شما را بیش از حد بد شکل نشان می دهد و اگر قد کوتاه باشید آن ها شما را از آنچه هستید کوتاه تر نشان می دهد.از لوازم کمی استفاده کنید.

    لوازم در مد نباید بیش از حد زیاد باشد. متاسفانه بعضی از لوازم در مد ضروری هستند. اگر شما بالا تنه ای بزرگ دارید نباید از گردن بند های بزرگ و بلند استفاده کنید.کت هایی که مثل جعبه اند. هیچ کس به کت های جعبه ای نگاه نمی کند. از پارچه های سفت دوری کنید و در عوض کت هایی را انتخاب کنید که بافتی نرم داشته باشند و با خطوط بدن شما هماهنگی بیشتری داشته باشند.

    در لباس هایتان تاه وجود نداشته باشد.مادرتان معمولا به شما می گوید لباس های تان را تا کنید. اما این کار درستی نیست. چون خط های تا باعث می شود تا توجه دیگران به شکم شما جلب شود.

 

منبع: iranbanou.com