به ترکیب رنگ ها دقت کنید چون این ترکیب برای خانم های سایز بزرگ ساخته شده است. درست است که زمینه لباس روشن است اما توناژ رنگ گل ها به تیرگی می زند و همین مسئله باعث لاغر نشان دادن شان خواهد شد. در این مقاله از زیورآنلاین در مورد نحوه لباس پوشیدن در جهت خوش اندام تر دیده شدن با شما صحبت می کنیم.

 

کمربند ببندید (تک رنگ اما با کمربند)

    به لباس زرد نگاه کنید. شاید بگویید چه طور یک لباس تک رنگ را به عنوان گزینه مناسب انتخاب کرده ایم؟ جواب شما در همان کمربند ساده ای قرار دارد که هم رنگ لباس است. کمربند ها تقسیم بندی یک سره لباس را به هم می زنند و قدتان را متناسب تر نشان می دهند، ضمن این که رنگ روشن می تواند لاغر اندامی شما را پنهان کند. خانم های سایز بالای قدبلند هم می توانند از همین مدل ها اما با رنگ های تیره استفاده کنند.

 

 

آزاد و یک سره نپوشید

    اگر لاغر اندام هستید و قدتان هم بلند است به هیچ عنوان سراغ لباس های آزاد و یک سره نروید. این لباس ها جز این که لاغری شما را بیشتر نشان دهند کاری نمی کنند.

 

کمی چین روی کمر

    میل خانم های امروزی به داشتن اندامی لاغر چنین لباس هایی را به بازار کشانده است. به چین کمر نگاه کنید. این مدل برای خانم هایی که کمر باریک و پایین تنه کوچکی دارند ایده آل است.

 

بلوک بندی را انتخاب کنید

    سعی کنید در لباس پوشیدن به صورت چند تکه دیده  شوید. شاید اگر لباس هایی با مدل های بلوکه یا بخش بندی شده را بهترین گزینه ها برای خانم های قد بلند بدانیم اشتباه نکرده باشیم. اگر استخوان بندی درشتی دارید، می توانید رنگ این لباس را برعکس انتخاب کنید. رنگ های تیره و بلوک بندی تمام چیزی است که برای پنهان کردن استخوان بندی درشت و متناسب نشان دادن قد به آن نیاز دارید.

 

تیره بپوشید

    اگر قد بلند و سنگین وزن هستید، رنگ سرمه ای آستین ها، درشت بودن سرشانه ها را پنهان می کند. تقسیم بندی لباس به سه رنگ مختلف هم باعث ایجاد خطای بصری می شود و قدتان را متناسب تر نشان می دهد. اگر اضافه وزن دارید حتی الامکان سعی نکنید قدتان را کوتاه تر نشان دهید. قد بلند می تواند به تناسب اندام ظاهری شما کمک کند.

 

روشن بپوشید و البته پلیسه بدوزید

 

  مدل این پیراهن و طرح روی آن هر دو برای کم کردن سایز ساخته شده اند. زمینه تیره و پلیسه روی کمر انتخاب های خوبی برای سایز بزرگ های قد بلند هستند.

 

یقه افقی راه نجات شماست 

    به فرم یقه نگاه کنید که چه طور یک خط طویل افقی را تشکیل می دهد. این اولین رمز متناسب کردن قد در این لباس است. اگر لاغر اندام هستید روشن بودن این لباس می تواند شما را درشت تر نشان دهد. این لباس هم مثل مدل قبلی از سه رنگ تشکیل شده اما بخش بندی بیشتری دارد و از همین جهت هم نسبت به مدل یک بهتر است.

 

دست ها را بپوشانید 


    برای حل این مساله یک کت ساده کافی است. اگر قرار است لباس های بی آستین را در یک مهمانی خانمانه خانوادگی به تن کنید، می توانید از کت هایی با این سبک برای پوشاندن دست های تان کمک بگیرید. برای یک مهمانی ساده، پوشیدن کت راحت تر از انداختن شال روی شانه هاست.

 

تیپ مخصوص برای مامان ها

    این مدل کت ها به درد لباس های اسپرت تر می خورد و خانم های درشت اندام میان سال طرف داران اصلی آن ها هستند. اگر پشت لباس تان بسته باشد، می توانید از این سبک کت ها که پشت گیپور دارند استفاده کنید.

 

تیره و مجلسی

    می خواهید کمی لاغرتر به نظر برسید؟ این کت برای شما دوخته شده. پشت گیپورش به دیده شدن زیبایی لباس اصلی تان کمک می کند و قد بلند و آستین های تنگش شما را کشیده و باریک اندام نشان می دهد.

 

گل گلی شوید

    مخصوص فصل گرما از لباس های طرح دار و گلدار گزینه های دیگری هستند که خانم های قد بلند می توانند با توجه به فصل از آن ها کمک بگیرند. به خاطر داشته باشید این لباس ها برای فصل های گرم سال طراحی شده اند، جز مدل های معدودی که برای فصول سرد مناسب هستند.

 

لاغر ها بپوشند

   این پیراهن برای خانم های لاغر اندام مناسب است؛ اول از همه رنگی روشن دارد و قسمت بالایی می تواند باعث شود سایز بزرگ تر به نظر برسد. نکته دوم اما گل های شلوغ روی دامن است که باز هم همان کاری را می کنند که رنگ روشن می کند؛ حجم دهی!

 

لباسی برای تپل ها

    به ترکیب رنگ ها دقت کنید چون این ترکیب برای خانم های سایز بزرگ ساخته شده. درست است که زمینه لباس روشن است اما توناژ رنگ گل ها به تیرگی می زند و همین مسئله باعث لاغر نشان دادن شان خواهد شد.

 

منبع : مجله سیب سبز