با نزدیک شدن به بهار و تابستون لباس ها متناسب با آب و هواى همون فصل تغییر مى کنند و معمولا توجه بیشتر افراد را به خود جلب مى کنند؛ اما شاید همه به جزئیات زیاد توجه نکنند که مى تواند به شدت در ظاهر تاثیر گذار باشد. استفاده درست و متناسب از جواهرات و اکسسورى ها می تواند استایل شما را جذاب تر کند و باعث بیشتر دیده شدن لباس هایتان گردد. با توجه به همین جزئیات ساده می توانید شیک تر به نظر برسید .

جدیدترین (زیورالاتى) که در بهار و تابستان پیش رو ترند هستند، را معرفى مى کنیم.

١- در این ترند تمرکز بیشتر روى تجمع و استفاده چند لایه از ( زیورالات ) است. استفاده از چند لایه گردنبند که روى هم انباشته شدن که در سال هاى قبل هم بوده، این ترند اولین بار توسط کوکو شنل استفاده شده است. از انگشت هاى حلقه اى تزیین شده با مروارید و چندتا دستبند و به صورت چندلایه تا نزدیک ارنج .

 

 

٢- در بهار پیش رو در فشن شوها شاهد (جواهراتى) بودیم که روى سر قرار می گیرد که بعضى از آن ها مانند تاج است و شما مثل پرنسس به نظر می آیید و بعضى دیگه روى سر و صورت مثل یه نقاب و یا جواهراتى که هندى ها از آن استفاده مى کنند هستند. این نشان می دهد که جواهرات علاوه بر استفاده هاى روتین در زمینه هاى دیگرى نیز استفاده مى شود .

 

 

٣ -استفاده از گوشواره هاى بزرگ در شکل هاى مختلف مثل حلقه هاى دایره اى بزرگ توخالى یا توپر، هم چنین در بعضى گوشواره ها قسمت پایین حلقه برداشته شده و به صورت نعل درآمده و در بعضى دیگر حلقه ها ضخیم تر شده این گشواره هاى بزرگ معمولاً با لباس هایى با یقه باز و یا دکلته بیشتر به چشم مى آیند.

 

 

۴- در سال پیش رو انواع چوکرهایى (گردنبند هایى که معمولاً دور گردن بسته مى شوند) که در فشن شو ها دیده شده چوکر با حلقه هاى بزرگ، چوکر با لوگوى برند و چوکرهایى از جنس چرم. درست است که چوکرها را معمولا به گردن می بندند اما امسال بعضى از برندها آن را روى لباس بستند که حتی با لباس هاى یقه دار هم دیده شده است.

 

 

۵- کمر خانم ها همیشه مورد توجه بوده و یکى از اکسسورى هایى که براى جلب توجه روى کمر می توانیم از آن استفاده کنیم کمربند است. کمربندهاى چند لایه مثل گردنبندهاى چندلایه امسال بسیار در شوها دیده شده هم چنین استفاده از لوگو برند در کمربند و همین طور کمربندهایى از جنس صدف و مروارید و... بسیار محبوب هستند.

 

 

۶ -یکى از ترندهاى بهار پیش رو زیورالات بزرگ و بلند است مثل گوشواره های بلند، این گوشواره ها بلند طراحى شدن تا وظیفه گردنبند را هم انجام دهند.

 

 

 

٧- یکى دیگر از موارد استفاده از (جواهرات) در بهار پیش رو در تزیین لباس ها است این جواهرات و اکسسورى می توانند در یقه و سرشانه لباس، در حاشیه لباس یا به عنوان بالاتنه لباس استفاده شوند.

 

 

منبع: rnsclothes.com