جذابیت آقایان و شیک پوش بودن مردان چند راز مهم دارد که طراحان لباس طبق آن مدلینگ ها را برای کت واک ها و فشن شوهای هفتگی و ماهانه آماده می‌کنند. جذابیت آقایان تنها ریشه در صرف هزینه ندارد. بله می دانم که خرید لباس های برند و... در خوش تیپی موثر است ولی دانستن چند نکته ساده که در این بخش می خوانید در عین سادگی تاثیر چشم گیری در جذابیت آقایان و خوشتیپی آقایان خواهد داشت.

 

 

رازهای جذابیت آقایان خوشتیپ و عادات سالم آن ها

    مردان در ظاهر کم تر از زنان برای جذابیت و شیک پوشی خود زمان صرف می‌کنند و همین طور آن که نکات کم تری نیز خوشتیپی آقایان گفته می‌شود. اما مدلینگ های مطرح مد دنیا و افراد صاحب نام در این زمینه این باور را ندارند و رازهایی را برای جذابیت آقایان و خوشتیپی آقایان در رابطه با سبک لباس و استایل موهای مردان دارند که بخشی از آن ها را خواهید خواند.

 

 

انتخاب رنگ مناسب

    در انتخاب رنگ لباس چند نکته را مد نظر قرار دهید. رنگ لباس را متناسب با رنگ پوست و سردی و گرمی فصل انتخاب کنید. نکته دیگر برای خوشتیپی آقایان در مهمانی ها این است که هر رنگ لباسی مناسب هر مهمانی نیست، رنگی را امتحان کنید که علاوه بر مناسب بودن، نگاه دیگران را به خود جلب کند. این یک نکته مهم در جذابیت آقایان شیک پوش است.

 

 

اسپرت یا کلاسیک پوش هستید

    حتما همه شما درباره خوشتیپی آقایان می دانید که هیچ وقت لباس های اسپرت را با لباس های کلاسیک و رسمی ترکیب نمی کنند چون به شدت از جذابیت شما کم می کند. برای مثال با کت و شلوار رسمی هیچ گاه کفش راحتی و یا کتانی نپوشید. راز خوشتیپی آقایان این است که همه چیز را سرجای خودش می پوشد.

 

 

اکسسوارهای هوشمندانه انتخاب کنید

    یک عینک دور مشکی متناسب فرم صورت تان و یا یک دستمال گردن شیک می تواند کلی به جذابیت آقایان بیافزاید. هم چنین می توانید این اکسسوری ها را با لباس های دیگرتان نیز ست کنید.

 

 

مرتب و آراسته باشید

    اصلاح دقیق و داشتن موهایی مرتب راز دیگری برای جذابیت آقایان و خوشتیپی آقایان است. این که همیشه تمیز و آراسته باشید و زمان مناسبی را صرف اصلاح صورت و کوتاه کردن موهای تان کنید، در نظر دیگران شما مردی خوشتیپ و با اعتماد به نفس زیاد هستید.

 

منبع: مجله الکترونیکی مد و زیبایی هتل پرتال