شیک پوشیدن یک مساله پیچیده و سری نیست، اغلب ما برحسب آب و هوایی که در آن زندگی می کنیم لباس می پوشیم. مهم نیست که چه کسی سبکی باشد، اما فاکتور انتخاب ما همیشه راحتی و عملکرد آن پوشش هست. مثلا هیچ کس نمی خواهد لباسی بپوشد که سردش شود، هنگامی که دمای هوا افت کرده است. مطمئنا، همه ما می خواهیم تیپ مان را حفظ کنیم، اما گاهی اوقات انجام آن سخت می شود. امروز تصمیم گرفتم این پست را در مورد جواهرات زمستانی و نحوه پوشیدن در روزهای سرد صحبت کنم. من تصاویر خیابانی مورد علاقه ام را انتخاب کرده ام تا بتوانم در مورد نحوه استفاده از جواهرات خوب در زمستان را به شما نشان دهم. همان طور که می بینید، النگوهای نقره ای با لباس چهارخانه آبی بسیار شیک به نظر می رسد. ولی شما می توانید با یک گوشواره آویز بلند، آن را در مرکز جلب توجه قرار دهید.

 

    

    شما در این مقاله می توانید بینید که بسیاری از طلاها و جواهرات برای زمستان ساخته شده اند که شما را جذاب تر و زیباتر نشان دهند و مهم هم نیست که شما به طور کامل از لباس های گرم و پوشیده استفاده کرده اید. به این مساله باور داشته باشید که این ترفندهای ساده ای که در مقاله مطالعه می کنید شما را زیبا، شیک و در مسیر مد روز نگه خواهد داشت، تمام این نکات و ترفندها برای زیبا ماندن شما نیاز به فداکاری ندارد مثلا برای شیک بودن لباس یقه باز با گردنبند بپوشید و باعث سرماخوردگی شما شود. در این مقاله سعی شده عکس هایی از خانم هایی که در خیابان ها با پوشیدن انگشتر، دستبند، النگو، گوشواره، گردنبند و ... مناسب باعث جلب توجه باور نکردنی شده اند، مورد بررسی قرار دهیم. به عنوان مثال، راه های بسیار خوبی برای انداختن گردنبند مورد علاقه تان وجود دارد. همه شما باید بدانید چه نوع جواهرات برای شما مناسب هستند. من مجموعه کاملی برای پوشیدن زیورآلات مناسب و زیبا در زمستان را به شما ارائه می دهم و اگر دوست داشتید نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

 

    رولباسی های رنگی رنگی مثلا در طرح قبیله ای (مثال: شبیه به قبیله های سرخپوست یا اسکیمو در زمستان) روی ژاکت بافتنی با رنگ زغالی که معمولا قیمت مناسبی دارند، سعی کنید بپوشید:

 

 

    انداختن گوشواره آویز بلند در طرح های قبیله ای بسیار شگفت انگیز خواهد بود اگر با ژاکت و شلوار سفید کرم باشد. گفتنی است اگر همسر یا دوست پسرتان کت و شلوار سفید یا شلوار جین در کنار شما بپوشد بسیار جلب توجه خواهید کرد:

 

این مدل گوشواره با جلیقه مشکی یا بلوز مشکی یقه بلند بسیار جذاب خواهد بود و می تواند نگاه ها را به سمت شما علاقه مند کند:

یکی دیگر از گوشواره آویزان زرق و برق دار و جذاب در این تصویر نشان داده شده است. خودم که عاشق این مدل هستم:

این مدل گوشواره ها تا حدودی منحصر به فرد می باشد که با کت و شلوار یا دامن سرمه ای و کلا تیره پوشیده شود.

 

    این مدل گردنبند جلوه زیبا و خاصی به این بانوداده است. در تصویر می بینیم که گردنبند این خانم در طرح شیشه ای الهام گرفته ازعاج فیل وبرش خورده از بالا با نقش و نگار سیاه و سفید؛ ست شده با دامن بلند سرمه ای و کت خاکی بلند با بلوز کوتاه خاکستری جلوه خاصی به زیبایی این بانو داده است:

 

شما می توانید با پوشیدن یک دستبند نقره ای بر روی یک دست نگاه ها را به سمت خود برگردانید:

یک سنجاق یا گیره روی یقه به رنگ طلایی روی کت سرمه ای بسیار خود جلب توجه می کند:

 

نحوه پوشیدن النگو یا تک پوش طلایی روی آستین لباس به شکل زیر بسیار جذاب است:

 

بر گرفته از سایت becomechic