یک زن به وسیله عطرش ارزیابی می شود. اما چیزی که باید همیشه به یاد داشته باشید این است که هرچه کم تر عطر بزنند بوی بهتری استشمام خواهد شد. در ادامه مطلب با ما در زیورآنلاین باشید تا یک سری از عطرهای معروفی برای خانم ها مناسب هستند، بیان کنیم.

 

cool Water

    یک پیس از این عطر خوش بو کافی است تا لبخند را به لبان شما بیاورد. از سال ۱۹۸۸ تا کنون این عطر به زنان رایحه ای بهشتی بخشیده است. کول واتر آمیزه ای از بوی مشک، گل یاس و بوی چوب است. حتی می توان گفت بهتر از اینم هست.

 

Princess

    شرکت ورا ونگ همیشه مارک های زیبایی را خلق می کند و این رایحه با این اصل هم خوانی دارد. شیشه آن ارغوانی و به شکل قلب به همراه یک تاج روی گردنه شیشه است. این عطر برای آن دسته از زنانی که می خواهند هر روز بوی سلطنتی بدهند مناسب است. حتی وانیل به این خوشبویی نیست.

 

Love in Paris

    حتما عطرهای شرکت نینا ریچی را می شناسید. زندگی در پاریس برای یک زن با اعتماد به نفس و خیره کننده خلق شده است. طبق آگهی های تبلیغاتی این عطر قدرت کافی برای مسحور کردن حتی اشیاء غیر زنده را دارد. اگر می خواهید بدانید آن چه بویی می دهد، رزی قرمز که در مخمل پیچیده شده است را تجسم کنید.

 

Bvlgari Omnia Amethyste

    وقتی به عطر آمثیست فکر می کند لطافت و ظرافت آن تراوش می کند. این دقیقا همان رایحه ای است که از این عطر استشمام می کنید. این عطر تازه و دل پذیر است و کمی جاذبه جنسی دارد. این عطر برای آن دسته از زنانی که لباس صورتی و حوله های نرمشان را دوست دارند مناسب است .شما می توانید از این عطر در تمام طول روز و هر روز استفاده کنید.

 

Coco Mademoiselle

    در حالی که چنل ۵ برای زنان مسن ایده آل است کوکو مادمازل برای دختران جوان عالی است. هیچ وقت از انتخاب مارک چنل پشیمان نمی شوید و جک پالگ صاحب این شرکت، در هر ارایه جدید عطرهایش هوش کافی برای قوت بخشیدن به این موضوع را به نمایش می گذارد. این عطر از زمان اولین تولیدش در سال ۲۰۰۱ پر فروش ترین بوده و طرفداران خود را تا ابد اغوا می کند.

 

J’adore

    اگر چه بطری آن ممکن است کمی عجیب بنظر برسد اما عطر بسیار دلپذیری است. کریستین دیو این عطر را مخصوص زنان امروزی و خانم هایی که احتیاج به تعریف ندارند خلق کرده است. این عطر بین زنان پیر و جوان به یک اندازه محبوب است. رایحه زیبای رز سفید و بنفشه از این عطر استشمام می شود.

 

Eternity

    این عطر مناسب زنانی ست که ساعت ها کار می کنند و به محض این که فرصتی بیابند زمان شان را با معشوق شان سپری می کنند. رایحه آن مست کننده است. این همان بوی لذیذ است. اِترنیتی با سابقه و پیش رفته است شما خیلی زود متوجه می شوید که به آن عادت کرده اید.

 

Lovely Perfume

    این که سارا جسیکا پارکراین عطر را تحسین می کند باید ربای متقاعد کردن شما کافی باشد که الان برید بیرون و آن را بخرید. شیشه آن شیک و بویش هوس انگیز است و مخصوص زنان سکسی است. بهتر از همه این که قیمتش بالا نیست و با خرید آن می توانید ارکیده و اقاقیا را بدون پرداخت مبلغ زیادی بو کنید.

 

Armani Code Pour Femme

    اگر چه قیمت آن کمی بالاست اما ارزشش را دارد. این عطر شما را با رایحه ای از عسل و پرتقال تحت تاثیر قرار می دهد. اگر می خواهید یک عطر برای مادر و یا خواهرتان بخرید ولی نمی دانید چکار باید کنید این را انتخاب کنید. البته طرایحی شیشه این عطر نیز زیباست.

 

Armani Diamonds

    سری عطرهای دایموندزر مسحورکننده هستند. اگر خود را بسیار اغوا کننده می دانید باید با آرمانی دایموندز شاخته شوید. این عطر توجه همه را به شما جلب کرده و سبب می شود در خاطر ها بمانید و این یک حقیقت است.

 

منبع : iranbanou.com