چه شما یک دست کت و شلوار بخرید و یا این که یک ست در گنجه لباس داشته باشید همیشه سوالی برای شما مبنی بر این که چه مدل کت و شلوار بخرید و یا این که چه مدل کت و شلوار برای شما مناسب است، وجود دارد.

    ما با توجه به موقعیت اجتماعی و علاقه مندی به نوع مدی که دوست دارید و سبک زندگی شما، به شما پیشنهاداتی ارائه می دهیم که در امور روزانه خود که شامل جلسات رسمی، ملاقات ها و دیدارهای روزمره و خودمانی است مناسب ترین کت و شلوار که شامل تک دکمه، دو دکمه و سه دکمه است را بپوشید. با ما در زیورآنلاین در ادامه مطالب هم راه باشید.

 

کت سه دکمه

    کت سه دکمه یک گزینه عالی برای مردان بلندتر از1.8 متر است. این دکمه ها باعث می شود که عرض سینه زیاد شود و در ضمن باعث می شود که شما در عین راحتی شیک و رسمی به نظر آیید.کت سه دکمه از مدهای دهه 60 بوده که بیش تر طراحان از پاییز 2009 مدل های آن را، دوباره احیا کرده اند اگرچه که نمی توانند به استفاده از کت های دو دکمه پایان دهند ولی به هرحال پوشیدن کت سه دکمه شما را شخصی پیرو مد نشان می دهد.

 

 

روش پوشیدن کت سه دکمه

    شما بهتر است دو دکمه از سه دکمه را ببندید. از جهتی چون یقه کت سه دکمه معمولا کوتاه تر از دو دکمه است برای اعتماد به نفس بیش تر و این که تناسب در ظاهر شما حفظ شود می توانید فقط دکمه وسط را ببندید. هم چنین از بستن سه دکمه با هم خودداری کنید زیرا به شما ظاهری سخت و خشک می دهد. در هر صورت دکمه ها را طوری ببندید که از چین خوردگی و یا کشیدگی کت جلوگیری شود و اگر هم اصرار به بستن دکمه ها دارید دو دکمه بالا را می بندید.

 

کجا بپوشید

    کت سه دکمه بهترین جایگزین برای کت دو دکمه در محل کار است به خصوص این که اگر شما می خواهید کمی برجسته تر از همکاران خود در زمینه پوشش به نظر برسید.

 

کت دو دکمه

    کت دو دکمه دارای یک استاندارد جهانی است چرا که تمام خصوصیات برازنده بدن شما را مشخص تر می کند و از طرفی اگر شما دارای نیم تنه نامتناسبی دارید با پوشیدن کت دو دکمه می توانید آن را پنهان کنید. کت دو دکمه بادوام و کلاسیک است. یک دست کت و شلوار دو دکمه همیشه لازم است چرا که هیچ وقت از مد نمی رود. البته شما هر 5 سال یک بار حتما تغییری در مدل کت و شلوار دو دکمه خود می دهید برای این که مطمئن بشوید که به روز هستید. اگر شما اهل کت و شلوار نیستید و یا این که فقط یک دست کت و شلوار در گنجه لباس خود دارید حتما آن را دو دکمه انتخاب کنید.

 

 

روش پوشیدن کت دو دکمه

    شما در هنگام پوشیدن کت دو دکمه فقط باید دکمه اول را ببندید. اغلب کت های دو دکمه مدرن به گونه ای طراحی شده اند که بین کت دو دکمه و سه دکمه قرار می گیرند. مدل های امروزی می توانند کمی زیباتر باشند. شما در موقع خرید کت دو دکمه حتما باید به نحوه قرارگیری دکمه ها توجه کنید زیرا در راحتی شما موثرند.

 

کجا بپوشید

    اگر شما یک کت دو دکمه آماده بخرید در مقایسه با کت های سفارشی، می توان گفت که شما به دنبال یک خرید ارزان قیمت بوده اید. کت دو دکمه برای مقاصد اداری و هم چنین امور روزانه مناسب است.

 

کت یک دکمه

    کت تک دکمه برای مردان لاغر اندامی که می خواهند شیک به نظر برسند بسیار مناسب است. البته اگر شما چند کت دو دکمه و سه دکمه داشته باشی به جز گاهی اوقات کت یک دکمه نمی پوشید. محبوبیت کت یک دکمه از پاییز سال 2009 افزایش زیادی داشته است.اگر شما قصد خرید کت یک دکمه را دارید متوجه باشید که این کت برای بسیاری از موقعیت ها مناسب نیست و در این که در چه موقعیت مکانی و زمانی از این کت اسپرت می توانید استفاده کنید محدودیت دارید.

 

 

روش پوشیدن کن تک دکمه

    اگر شما ایستاده اید حتما باید دکمه آن بسته باشد و در حالت نشسته عکس این موضوع صحیح است، توجه کنید در غیر این صورت شما ظاهر خوشایندی نخواهید داشت. هنگام پوشیدن کت تک دکمه حتما باید به ترکیب کراوات و پیراهن خود توجه کنید، در غیر این صورت ست لباس شما دچار نقص است.

 

کجا بپوشید

    شما هنگام ملاقات با یک دوست می توانید این کت را استفاده کنید. هم چنین پوشیدن این کت می تواند شما را فردی جذاب و به طور غیر قابل باور مودب و دوست داشتنی نشان دهد اگرچه دستورالعمل کلی برای پوشیدن این کت اسپرت وجود ندارد.

 

منبع: مجله الکترونیکی ایران بانو