محیط کار را با محفل مهمانی اشتباه نگیرید و لباس تنگ و جلب توجه کننده نپوشید که علاوه بر عذاب خودتان، مخاطب تان را هم در برقراری رابطه دچار مشکل می کنید.

 

مهمانی اعیانی با پیژامه راه راه!

    چشم ها به او که می رسند، خیره می مانند: کت و شلوار پوشیده، دستمال گردن سرمه ای به گردنش بسته، دکمه های سرآستین را بسته و کفش های نوک تیزش را تا جایی که توانسته واکسن زده و برق انداخته! صدای پچ پچی به گوش می رسد و قهرمان داستان ما هر لحظه معذب تر می شود.

    گروه به راه می افتند و قهرمان، پشیمان از انتخاب این لباس پلوخوری، از کوه بالا می رود! شما هم این وضعیت را پیدا می کنید اگر تشخیص ندهید چه لباسی را کجا باید بپوشید بنابراین این روزها که زیاد به مهمانی و سفر می روید، حواستان باشد:

    به خودتان بگویید جایی می روید که آدم های زیادی هستند و همه هم بالاخره چیزی خواهند پوشید. شما هر قدر هم که تلاش کنید، مورد پسند همه سلیقه ها قرار نمی گیرید. پس اضطرابِ «چه بپوشم» را قبل از مهمانی کم کنید و با آرامش، لباسی را انتخاب کنید که با آن راحت هستید.

    محیط کار را با محفل مهمانی اشتباه نگیرید و لباس تنگ و جلب توجه کننده نپوشید که علاوه بر عذاب خودتان، مخاطب تان را هم در برقراری رابطه دچار مشکل می کنید؛ در صورتی که می توانید تمیز و باوقار و آراسته باشید.

    در مسافرت، کفش راحت و لباس سبک بپوشید. گوشواره سنگین، شلوار تنگ، و دستمال گردن، سفرتان را خراب می کند. اگر هم دوست دارید عکس های زیبایی از سفر داشته باشید، لباس های شاد و درخشان انتخاب کنید تا یادگاری جذاب تری داشته باشید.

    دید و بازدیدهای عصرانه ما جای مناسبی برای لباس های سبک و شاد و گل دار خانم ها و پیراهن های راحت روشن برای آقایان است. در مهمانی های شام خانوادگی هم می توان همین گونه لباس پوشید.پوشیدن کفش پاشنه بلند و نوک تیز را در سفر و محیط کار فراموش کنید.

    برای چنین جاهایی، کفش با پنجه گرد مناسب تر است و اگر سن تان بالای 50 سال است و کمی زانو درد هم دارید، بدانید که کفش تان نباید کمتر از 3 سانتی متر لژ داشته باشد.افراد خانواده محکوم نیستند که همیشه شما را با کهنه ترین و لکه دارترین لباستان ببینند. خسیس بازی در نیاورید!

    بعضی از لباس های راحت را که برای روز مبادا نگه داشته اید، از کمد بیرون بیاورید و در خانه بپوشید؛ تا هم روحیه خودتان بالا برود و هم اعضای خانواده تان خوشحال شوند.

 

منبع: زندگی مثبت