علت پرطرف دار بودن طرح ماری در زیورآلات

نماد مار یکی از پرطرف دارترین سمبل هایی است که در طراحی زیورآلات کاربرد داشته و به باورها و موضوعات متفاوتی اشاره می کند. طرح های متفاوت مار در زیورآلات از محبوبیت بسیاری برخوردار است. از گذشته های دور و در طول تاریخ ردپای استفاده از نماد مار در زیورآلات به چشم می خورد و امروزه نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است. طرح مار  برای بسیاری از افراد، جذاب و دوست داشتنی است و در فرهنگ های مختلف، تعابیر گوناگونی دارد؛ به همین سبب در سراسر دنیا استفاده از اکسسوری هایی با نماد یا طرح مار رواج یافته است. یکی از نمونه های زیبا و متفاوت زیورآلات که به نحوی با نماد مار آمیخته شده، گردنبند ماری دولاین است که توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

مار در فرهنگ های مختلف

به طورکلی مار نشانه ای از قدرت نمایی، حفاظت و شفا است و به همین خاطر استفاده از این نماد در زیورآلات، سبب افزایش اعتمادبه نفس افراد می شود. البته نماد مار در فرهنگ های مختلف، تعابیرو متفاوتی دارد؛ در فرهنگ مصر باستان، طرح مار در زیورآلات نشانگر الوهیت بوده و فقط افراد خاندان سلطنتی از آن استفاده می کردند. در فرهنگ رومیان باستان، نشانگر عشق جاودانه، حکمت و خرد بوده و معتقد بودند مار مظهر خیر و شر است. در فرهنگ قبایل آفریقایی، هندوها و یهودیان از مار در زیورآلات به عنوان نماد تولد دوباره و تغییرات مهم در زندگی تعبیر شده است.

 

گردنبند ماری دولاین

این گردنبند با طراحی بسیار زیبا و منحصربه فردی که دارد  بسیار موفق عمل کرده و به علت کیفیت و زیبایی نوانسته محبوبیت زیبادی جذب کند.

خرید گردنبند ماری دولاین از زیورآنلاین

گردنبندی که در تصویر مشاهده می کنید، طرح فوق العاده زیبا و جذاب آن را نشان داده که شامل دولاین است؛ لاین اول مدل ماری بوده، جلوه ی بسیار زیادی داشته و با ظرافت تمام به روی گردن می نشیند. لاین دوم، آمیخته از طرح ماری و توپی است که جذابیتی دوچندان به این گردنبند بخشیده و همان طور که مستحضر هستید این دو در کنار یک دیگر ترکیبی دلربا و جذاب ایجاد کرده اند.

به جرئت می توان گفت که استفاده از این سبک زیورآلات، زیبایی غیرقابل انکاری به استایل شما خواهد بخشید و بی نهایت به جذابیت شما می افزاید. البته مدل های دولاین ماری به گردنبند منتهی نشده و دست بند و پابند آن نیز موجود است و با استفاده از این نوع اکسسوری یا زیورآلات دلفریب، می توانید تغییر بسیاری در ظاهر خود ایجاد کنید.

ویژگی های ظاهری

این گردنبند زیبا و دلبربای زنانه می تواند به طور دائم مورد استفاده قرار بگیرد و کوچکترین آسیبی نبیند. البته این عنوان هم باید خاطرنشان کرد که کارکرد آن نیز به مقدار زیادی، به مراقبت ها و شیوه ی نگهداری شما از گردنبند مربوط است. جنس آن فول استیل بوده که ضدزنگ است، سیاه و کدر نمی شود و بسیار بادوام است. استیل نوعی آلیاژ است که با ترکیب شدن چندین فلز باهم قادر است در مقابل سایش و پارگی و خرابی ها در استفاده روزمره مقاومت کند. همچنین این جنس کاملا ضدحساسیت بوده و به هیچ عنوان باعث ایجاد قرمزی یا زخم بر روی پوست شما نمی شود.

گردنبند ماری دولاین شامل دولاین یا 2 عدد زنجیر بوده که ترکیبی بسیار زیبا ارائه می کنند، هم چنین رنگ این زنجیرها طلایی است که درحقیقت بیشتر جذابیت این گردنبند به رنگ زنجیر آن وابسته است و به مقدار زیادی باعث مورد توجه قرار گرفتن آن شده است. البته باید ذکر کرد که این گردنبند دارای آبکاری طلا است و به همین خاطر رنگ طلایی زیبایی به خود گرفته است. این رنگ ثابت بوده و با استفاده های مداوم ازبین نخواهد رفت.

وزن گردنبند نیز در حدود 14 گرم است که بسیار سبک بوده و باعث احساس سنگینی روی گردن شما نمی شود. بعضی افراد با سنگین بودن گردنبند احساس خفقان و سنگینی می گیرند، اما این گردنبند چنان با ظرافت و با کمترین وزن ممکن طراحی شده که شما لحظه ای از آن خسته نخواهید شد. طول آن هم 45 سانتی متر است، به زیبایی به روی گردن شما می نشیند و باعث خستگی شما نمی شود.

نوع قفلی که در طراحی آن مورد استفاده قرار گرفته، نوع قفل و حلقه ساده (طوطی) است؛ این مدل بسیار کاربردی بوده و هنگام استفاده یا باز و بسته کردن آن نیاز به زحمت خیلی زیادی نیست.

آیا گردنبند ماری دولاین برای شما مناسب است؟

گردنبند ماری دولاین انتخابی جذاب است زیرا اگر شما فردی هستید که به زیبایی و استایل خود اهمیت می دهید و برایتان مهم است که زیورآلات زیبا و چشم نوازی استفاده کنید، این گردنبند بهترین گزینه برای شما خواهد بود و زیبایی چشم نوازی به شما خواهد بخشید.