دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

به راحتی در 4 قسط خرید کن!

مطالب خواندنی در زیورآنلاین RSS Feed

۳۱ مارس برند YSX چیست
مرتضی 0 1070
استفاده از بدلیجات از ایام قدیم بین زنان رواج داشت؛ در دوران باستان زن ها از بدلیجات برای خوش شانسی و محافظت از خودشان در برابر ارواح خبیث استفاده می ..
۲۱ ژانویهٔ تاریخچه ساعت دنیل ولینگتون
مرتضی 0 147
دنیل ولینگتون (Daniel wellington) نسبت به سایر برندهای ساعت مچی تاریخچه متفاوت و جالبی دارد. بنیان گزار این برند، آقای فیلیپ تیساندر در سفری که به انگ..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت سوم)
زیورآنلاین 0 287
دوره معاصر    دوره پهلوي مصادف با سرآغاز زندگي مدرن و آشنايي با هنر غرب بود. در اين زمان، جنبش هاي هنري ايجاد شده، تمرکز هنري کشور را به سمت و سوي د..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت دوم)
زیورآنلاین 0 231
دوره زند و قاجار    دوره زند، دوره اوج استفاده از اشياي لاکي در هنر ايران بود و زماني بود که فرم هاي هنري تازه آزموده ايراني از دوره صفوي در اين زما..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه صندوقچه های جواهر و زیورآلات (قسمت اول)
زیورآنلاین 0 448
    جعبه هاي جواهر در کنار جواهر و زيورآلات بخش مهمي از اشياي صنعت جواهر را تشکيل مي دهند که بنا بر شرايط زماني، به طرق مختلف طراحي و توليد شده و در ط..
۱۴ ژوئیهٔ برند لویی ویتون
زیورآنلاین 1 331
    لویی ویتون، (فرانسوی: Louis Vuitton) که به اختصار ال وی نیز خوانده می شود، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که در سال ۱۸۵۴ توسط طراح فرانسوی ..
۱۴ ژوئیهٔ خطوط کوفی در طراحی جواهرات
زیورآنلاین 0 612
     طراحی و ساخت جواهرات در ایران هنری است که توانایی و درک زیبایی بسیار می خواهد، به خصوص طراحی جوهرات که جایگاه والاتی نسبت به ساخت آن دارد. امرو..
۱۴ ژوئیهٔ جواهرات کارتیه
زیورآنلاین 0 79
     امروزه نه فقط گروه عظیمی از خانم ها، بلکه میلیون ها نفر از آقایان نیز، نام کارتیه را شنیده اند و با شهرت جهانی جواهرات آن آشنا هستند. در این مق..
۱۴ ژوئیهٔ هنراسلامی جواهرات
زیورآنلاین 0 249
 زشت شمردن به کاربردن زینت آلات گران بها و پرتجمل از سوی مراجع اسلامی تأثیر اندکی در محدود کردن ثروتمندان در استفاده از طلا، نقره و سنگ های قیمتی در..
۱۴ ژوئیهٔ تاریخچه برند دیور
زیورآنلاین 0 188
     برند دیور (Dior) یعنی لوکس گرایی، دیور یعنی طراحی لباس های زنانه فوق العاده خاص. نام برند دیور برگرفته از نام موسس آن، کریستین دیور می باشد. کر..
۱۴ ژوئیهٔ زیورآلات؛ زیبایی و تمدن ایرانند (بخش دوم)
زیورآنلاین 0 164
 روند تداوم هنر جواهرسازي و استفاده از زيورآلات پس از دوره صفويان به چه شکل بوده است؟    در جواهر و زيورآلات نيز مانند ساير حوزه هاي هنر در دوره ق..
۱۴ ژوئیهٔ زیورآلات؛ زیبایی و تمدن ایرانند (بخش اول)
زیورآنلاین 0 138
     هنر جواهرسازي و ساخت زيورآلات در ايران شاهد به روز نبوغ و استعدادها پرشماري در طول تاريخ بوده است. آن چه که از مرور و بررسي آثار ارزشمند برجا م..
نمايش 1 تا 12 از 265 (23 صفحه)