دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

خواهشمندیم زمان انتخاب و خرید به توضیحات و خصوصیات محصولات دقت نمایید!!

انواع نیم ست زنانه و سرویس بدلیجات

نمايش 1 تا 30 از 225 (8 صفحه)

سرویس یا نیم ست بدلیجات، به انواعی از زیورآلات گفته می شود که به صورت مجموعه به فروش می رسند. اجزای موجود در این مجموعه ها همگی دارای یک شباهت ظاهری هستند که باعث می شود استفاده از آن ها هماهنگی زیبایی به استایل شما ببخشد. اصولا اجزای نیم ست به صورت یک جا فروخته می شوند و شما نمی توانید آن ها را به صورت تکی خریداری نمایید. همچنین نمی توانید آیتم های مختلف در نیم ست ها را با هم ترکیب کنید. با وجود آن که سرویس­ و  نیم ست هر دو این خصوصیت را با هم مشترک هستند، اما تفاوت هایی با هم دارند و نمی توان آن ها را به جای هم استفاده کرد.

تفاوت سرویس و نیم ست در اجزای آن ها است و همان طور که از نامشان پیداست، نیم ست اجزای کم تری نسبت به سرویس دارد. سرویس ها معمولا از ست شدن انگشتر، گوشواره، دستبند و گردنبد تشکیل می شوند ولی نیم ست می تواند بخشی از این مجموعه باشد مثل نیم ست گردنبند (پلاک، زنجیر) و گوشواره، نیم ست دستبند و انگشتر، نیم ست دستبند و گردنبند و ....

البته لازم به ذکر است در بعضی موارد چون نیم ست ممکن است شامل سه تکه باشد، به عنوان سرویس شناخته می‌شود.

بحث کیفیت و ثابت بودن رنگ این محصولات نیز برای بانوان عزیز بسیار مهم می باشد. حتما این سوال برای تان پیش آمده که چطور می توان سرویس یا نیم ست با کیفیت را از نوع بی کیفیت آن تشخیص داد. با کیفیت بودن آن معیارهای زیادی دارد که مهم ترین آن ها ثابت بودن رنگ و ضد حساسیت بودن است که مخصوصا در بدلیجاتی طرح طلا و جواهر دارند اهمیت آن بسیار بیش تر است. در واقع شما هنگام خرید بدلیجات طرح طلا باید اطمینان حاصل کنید رنگ طلا گونه و درخشندگی آن ها تا چه مدت ثابت خواهند ماند. آن چه باعث ثابت بودن رنگ زیورآلات بدل می شود، روکش آن هاست. اکثر سرویس و نیم ست هایی که ما به عنوان بدلیجات رنگ ثابت می شناسیم، دارای روکش رادیوم هستند. رادیوم، یک فلز نقره ای سفید و از خانواده پلاتینیم است که ارزش قیمتی آن چند برابر فلز طلاست. این فلز دوست داشتنی معمولا به عنوان یک روکش با کیفیت با براقیت بالا، مقاوم و هم چنین ضد حساسیت بر روی سطح استیل و هم چنین الماس کشیده می شود. روکش رادیوم، علاوه بر این که ضد آلرژی (حساسیت) است، اجازه نمی دهد که رنگ زیورآلات شما چه سفید باشد و چه طلایی، به سبزی گرایش پیدا کند.

البته این نکته را فراموش نکنید که روکش بدلیجات هر کیفیتی و جنسی داشته باشد، اگر از آن ها مراقبت کرده و از برخورد اسید به آن ها جلوگیری کنید، ماندگاری بسیار بیش تری خواهند داشت.

در نهایت به سلیقه‌ و کاربری شما بستگی دارد که کدامیک را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قرار است از نیم ست بدلیجات خود در مواقعی استفاده کنید که گردن یا گوش های شما دیده نمی شوند، می توانید نیم ست های شامل انگشتر و دستبند را برگزینید. ما در قسمت وبلاگ زیورآنلاین مقالاتی با عنواین مربوط به موضوع فوق قرارداده ایم که چند نمونه در ذیل آمده و شما عزیزان می توانید به مطالعه آن ها بپردازید:

- زیورآلات جذاب دخترانه

- اکسسوری و سبک لباس پوشیدن

- استیل چیست؟

- جلوگیری از تغییر رنگ بدلیجات

- 10 نکته برای ست کردن زیورآلات با لباس

- چرا بدلیجات مهم هستند؟